Nazwa forum

Opis forum


#16 2011-06-28 16:37:32

ewelinas88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Obrona

noo mi się wydaje że pióro to super pomysł ....oki to ja w takim razie moge być na 13nastą ale jutro co checie dokładnie robić??? jesli kwiaty kupujemy w czwartek  ii znasz może godziny  obrony ?? w takim razie będzie trzeba się złożyć i każdemu recenzentowi na oddzielnie kwiatki. Najwyżej można kupić i potem średnią cenę wyliczyć tylko pasuje wiedziec ilu konkretnie osobom

Offline

 

#17 2011-06-28 16:52:32

ecka18

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Obrona

Obrony zaczynaja sie o 11:30. jutro sie spotkamy i ustalimy po ile się skladamy bo niestety ale nie załoze za wsztsrkiech bo nie bede miala tyle kasy przy sobie...Jeszcze się z Paulina Budzisz trzeba dokladnie skontaktowac czy podejmi sie tego zeby pojecahc po kwiatki dlatego jutro musimy sie spotkac. A wiecie juz kto jest Waszym renenzentem?

Offline

 

#18 2011-06-28 16:53:41

ewelinas88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Obrona

niee mam pojęcia babka w dziekanacie kazała mi dzwonić jutro to juz sie jej osobiście zapytam

Offline

 

#19 2011-06-28 17:15:13

ecka18

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Obrona

Tylko jest problem bo jej jutro nie ma. Ma szkoelnie i moze byc dopiero kolo 14 albo wogole. Tak przyjamniej  mi mowila.

Offline

 

#20 2011-06-28 17:23:03

ewelinas88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Obrona

himm <myśli> ale przeciez jesli sie zgodzi podjechać to każdy pieniązki może jej w dzień obrony podrzucić spotkamy sie 40 min czy tam godzinke przed czasem i damy jesli by mogła to podjechałaby z kims ???tylo problem z piórami ?

noo bo tak ja mogę jednego Parkera pióro załatwic cos taniej dzwoniłam do kolegi mówił że może mi z gwarancja załatwić ,,, ale ma tyllko jednego do sprzedarzy,,, to nie wiem pytać sie go jak cos ile chce załatwiac ?? jak cos moge założyć z tym że wtedy musze wiedzieć czy na pewno ??

Ostatnio edytowany przez ewelinas88 (2011-06-28 17:26:58)

Offline

 

#21 2011-06-28 17:38:57

ecka18

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Obrona

Ja ci tego nie mogę powiedziec bo zwyczaje w swiecie nie wiem:P ale to piora byśmy dali mu w czwartek? A zapytaj oruentacyjnie ile by kosztowalło

Offline

 

#22 2011-06-28 17:47:56

ewelinas88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Obrona

oki to ja tak do 19 nastej bede wiedziala bo musi sprawdzic noo ja tez nic nie wiem kurcze jak to wszystko zrobic ///// trzeba sie bedzie zapytać
Pauliny czy skoczyła by przed obroną po te keiwatki ja sie o pióro zapytam,,,, aa co dalej nieth wiem


to wkońcu szyscy wpadają na która ????????? ii co robimy ????????

Ostatnio edytowany przez ewelinas88 (2011-06-28 19:56:50)

Offline

 

#23 2011-06-28 21:52:57

Daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-24
Posty: 13
Punktów :   

Re: Obrona

Bądźmy lepiej jutro o 13:00 i pogadajmy na miejscu żeby wszystko ustalić i wszystkiego dopilnować żeby przypadkiem nie było żadnej gafy z naszej strony już na ten sam koniec studiów naszych licencjackich. Recenzentów będzie pewnie więcej bo z tych wymienionych raczej nie wydaje mi się aby któryś z nich miał być moim skoro piszę pracę z pogranicza filozofii kultury i filozofii dziejów. Spodziewam się, że będę miał albo dr Guzowską albo dr Wójtowicza (ewentualnie dr Wojtunika). Problem jest z tym, że mówicie, że ma jej jutro nie być w tym sekretariacie, więc ja pewnie się nawet nie dowiem aż do obrony kto jest moim recenzentem. Lepiej już jutro na żywo spotkać się zacząć działać, żeby nie było tak, że zajmiemy się szukaniem prezentów w czwartek o 11:00.

Offline

 

#24 2011-06-29 07:39:29

ewelinas88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Obrona

noo ja sie zgadzam z Danielem ( wiesz babka w dziekanacie kazała mi dzwonić dzisiaj żeby sie dowiadywać tak po południu wic jest nadzieja że będzie)... Mam pare próźb po pierwsze Ewelinka Ty się kontaktowałaś z Paulinką Budzisz ... daj mi znać tak jak najwcześniej czy ona da radę zadówić kwiatki w czwartek bo jak nie da to ja to zrobie obok siebie bo zaraz pod nosem mam kwiaciarnie w sumie babka mnie zna także chyba odemnie nie zedrze... będzie trzeba zadzwoni to dziekanatu zapytać się ilu jest recenzentów to ja to biore na siebie,,, kolejna sprawa niech każdy obczaji i zasgtanowi się co z tym piórem bo jak sie zdecydujemy ja musze jechać po nie dzis wieczorem do kolegi,,, jutro tego nie załatwie na bank,,, iii kolejna sprawa dajcie znać jak najwcześniej czy wam też 13 nasta pasuje,,, jesli Paulinka sie podejmie kwiatków, ja załatwie pióro to pozostaje jeszcze osoba, która się podejmie prezentu dla drugiego promotora i się nawet spotykać nie trzeba tylko w takim razie wtedy jutro trzeba by się spiknąć ok godzi , 40 min wczesniej żeby złożyć sie na prezenty i dać pieniążki Paulince żeby kwiatki zakupiła ,,,ja to widze na te dwa sposoby dajcie zna co i jak wam odpowiada a s a p jesli to mozliwe

Offline

 

#25 2011-06-29 11:12:20

Ragnar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Obrona

No to niech będzie ta 13 dzisiaj na uczelni. Pieniądze i tak trzeba by było pozbierać dzisiaj, bo jutro nie będzie za bardzo czasu. Ja od razu mówię, że w skarbnika się nie bawię, mam złe doświadczenia ;] Co do recenzentów, to kto nie jest pewien dowie się dzisiaj, albo i poprosi się Agnieszkę, żeby podała nam wszystkich recenzentów, którzy mają być w ten czwartek i po problemie.

Offline

 

#26 2011-06-29 11:26:26

ewelinas88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Obrona

oki to ja sie na to pisze do zobaczenia tylko bądźcie na bank żeby 10 razy ni latać

Offline

 

#27 2011-06-29 19:51:22

Daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-24
Posty: 13
Punktów :   

Re: Obrona

Dowiedziałem się tam co nieco i nie powiedziała mi dokładnie ile jest tych recenzentów, ale jak wymieniała naliczyłem sześciu. O ile dobrze zapamiętałem wśród nich jest prof Kolarzowa, dr Paczkowska, dr Jeżowska, dr Wójtowicz, dr Wojtunik, prof Bochenek. Do tego prof Gawor i pewnie prof Zachariasz. Łącznie 8. Oczywiście mogłem kogoś pominąć bo wymieniła mi recenzentów w sensie "między innymi..." bo się śpieszyła. Tak więc 10 bukietów się przyda na pewno. Tylko teraz kwestia czy pani z sekretariatu też się daje bukiet bo ona również przy tym jest. O ile dobrze pamiętam rok temu jak czekałem na nią i była na obronach to wróciła z bukietem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wawel.pun.pl www.304gdh.pun.pl www.bakuclub.pun.pl www.harem-rom.pun.pl www.grhfront.pun.pl